Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Velmi hezký rodinný dům 5+1 ve Vratimově REZERVOVÁNO Stavební pozemek 1705 m2 v Třinci - Guty Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE Zajímavý dům 4+1 v Dolní Lutyni - REZERVACE Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE

Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Domy  
Velikost: 3+1  
CENA: 0 Kč  

Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý rodinný dům 3+1 v klidné lokalitě Rychvaldu nedaleko pekárny. Dům má díky skvělému podkrovnímu prostoru možnost rychlého rozšíření o 1 až dva pokoje. Prosluněný dům je umístěn uprostřed dostatečně velké zahrady, kde dále nalezneme ještě samostatně stojící garáž. Celková plocha pozemku je 874 m2, z toho zastavěná plocha tvoří 163 m2. V přízemí se nachází kuchyně s dvěma pokoji a WC. V prvním podlaží je situována ložnice, koupelna a prostorné podkroví. Topení je řešeno plynovým ústředním topením s novějším plynovým kotlem. Rozvody vody v plastu. V dřevěných rámech oken vyměněny vakuové skleněné výplně. Hodnota domu plně pokrývá potřeby hypotéky. Dopravní dostupnost: bus a MHD 2 min. Žádaná lokalita. Skvělá cena. Doporučujeme.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 26877   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.