Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Velmi hezká chata v Rychvaldu - REZERVACE Krásný byt 2+1 v Havířově včetně zařízení - rezervace Máte právo na kvalitní bydlení! My Vám ho dáme. Byt 3+1 na ul. Tovární v Bohumíně Rodinný dům 5+1  v Orlové  Silně nadprůměrný byt 3+1 v Ostravě - REZERVACE Byt 3+1 v Havířově Byt 2+1 na ul. Nerudova v Bohumíně Nadprůměrný družstevní byt v Orlové

O nás

Srdečně Vás vítáme na stránkách Realitní kanceláře Kometa, nebo také zjednodušeně řečeno: Vaší realitní kanceláře.

Realitní kancelář a osoby zastupující naši společnost působí na realitním trhu od roku 2005 a za tu dobu naše práce pro klienty prošla vývojem a změnami právní formy z živnostenského podnikání na současnou Reality Kometa, s.r.o. Naše realitní kancelář je řádným členem Realitní komory České republiky.

Pevně věříme, že naše tvrdá práce nám dovoluje předjímat tvrzení, že jsme realitka, kterou budete mít rádi.

Nabízíme totiž nejenom dlouholetou praxi, potřebné vzdělání a zkušenosti v oborech stavebnictví, ekonomie a právo, ale především si uvědomujeme, že za nemovitostmi stojíte právě Vy. Vy se svými problémy, radostmi i smutkem a proto jsme vždy připraveni Vás vyslechnout bez toho, že bychom se stále koukali na hodinky. Jsme připraveni Vám pomoci bez ohledu na to, jestli Váš obchodní případ začíná nebo končí. Plně si uvědomujeme, že při komunikaci s Vámi musíme být plně profesionální, ale tato profesionalita nikdy nezabrání tomu, abychom vždy zůstali především lidmi s otevřeným srdcem.


O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.