Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE Byt 3+1 na ul. Lesní v Orlové Velmi hezký byt 2+kk v Havířově Velmi hezký RD 4+1 v centru Petřvaldu - rezervace Stavební pozemek Orlová - Zátiší

Velmi hezký RD 4+1 v centru Petřvaldu - rezervace

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Domy  
Velikost: není uvedena  
CENA: 0 Kč  

Velmi hezký rodinný dům v centru Petřvaldu s perfektní dostupností občanské vybavenosti

Velmi hezký RD 4+1 v centru Petřvaldu - rezervace

Podrobné informace

Podsklepený rodinný dům 4+1 v Petřvaldě, který je situován na oploceném pozemku o výměře 1962m2. Do prvního nadzemního podlaží vstoupíme přes verandu, v níž nalezneme i vstup na samostatné WC. Dalšími dveřmi vejdeme do prostorné chodby, která je přehledným rozcestníkem spodního patra. Zavede nás do kuchyně, z níž se jde dále do nové koupelny a obývacího pokoje. Z kuchyně rovněž můžeme vyjít na terasu, která nám nabídne krásný pohled do zahrady zakončené lesíkem. Dům prošel rozsáhlejší rekonstrukcí, kdy prakticky celé spodní patro doznalo výrazných změn a to od omítek, přes rozvody energií až po okna. Dům je napojen na plyn, vodu, elektřinu, kanalizací. K domu náleží prostorná garáž a zastřešené zahradní posezení s krbem. Dům je umístěn ve velmi klidné části obce s nadprůměrnou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Vzdálenost základní školy a školky cca 2 minuty pěší chůze. Velmi hezké místo, které se může stát dobrým a spolehlivým základem pro Váš nový domov.

Fotogalerie

  

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 27362   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.