Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Velmi hezký rodinný dům 5+1 ve Vratimově REZERVOVÁNO Stavební pozemek 1705 m2 v Třinci - Guty Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE Zajímavý dům 4+1 v Dolní Lutyni - REZERVACE Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE

Rodninný dům v centru Dětmarovic

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Domy  
Velikost: není uvedena  
Dostupnost:5 min. chůze do centra 
CENA: 3 690 000 Kč  

Rodninný dům v centru Dětmarovic

Podrobné informace

Nemovitost je situována v klidné části centra obce Dětmarovice. Jedná se vyhledávanou lokalitu s výbornou dostupností do větších okolních měst, autobus, do školy a obchodů. Nabízená nemovitost je přízemní, z převážné části podsklepený rodinný dům zděného konstukčního systému se sedlovou střechou, bez účelově upraveného podkroví, které lze však snadno změnit na další obyvatelné prostory. Objekt včetně střechy byl postupně rekonstruován, 1. PP: vstup do podsklepené části schodištěm z přízemí, dvě sklepní místnosti - 1. NP: Dispozice 4+1, s nadstandardně velkým obývacím pokojem. Podkroví: Dřevěné schodiště z přízemí, půda bez účelového využití. Objekt je napájen obecním vodovodem, vytápění plynové. Příslušenstvím domu jsou dvě prostorné garáže. Oplocený pozemek o ploše cca. 1000 m2. Příjezd po asfaltové komunikaci.

Fotogalerie

  

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 94975   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.