Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Velmi hezký rodinný dům 5+1 ve Vratimově REZERVOVÁNO Stavební pozemek 1705 m2 v Třinci - Guty Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE Zajímavý dům 4+1 v Dolní Lutyni - REZERVACE Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE

Velmi hezký rodinný dům na ul. Zahradní v Karviné - REZERVACE

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Domy  
Velikost: 5+2 + jídelna  
CENA: 0 Kč  

RD je závazně rezervován

Velmi hezký rodinný dům na ul. Zahradní v Karviné - REZERVACE

Podrobné informace

Exkluzivně nabízíme podsklepený rodinný dům 5+2 + jídelna a dvě koupelny ve vyhledávané čtvrti Karviné, nedaleko obchodního centra na ul. Zahradní. Dům je po průběžné celkové rekonstrukci, s udržovanou okrasnou zahradou, hospodářskou budovou s garáží, pergolou. Prodej domu je včetně kuchyňské linky se spotřebiči. V přízemí nalezneme obývací pokoj s jídelnou a dvěma dalšími pokoji, kuchyní a koupelnou, ve 2. np. jsou dva samostatné pokoje, jeden průchozí pokoj a rovněž koupelna. V celém domě jsou plastová okna měněná v roce 2005, v roce 1991 byla provedena výměna střešní krytiny, rozvodů vody a elektřiny. Plynový kotel byl vyměněn v roce 2011. Zastavěná plocha 105 m2, užitná plocha 140 m2, plocha pozemku 1475 m2. Dům je v dosahu veškerých občanských služeb, sportovního zázemí. Dobrá dostupnost do města, supermarketu- 2 minuty, k autobusu a vlakovému nádraží.

Fotogalerie 

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 69472   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.