Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Velmi hezký rodinný dům 5+1 ve Vratimově REZERVOVÁNO Stavební pozemek 1705 m2 v Třinci - Guty Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE Zajímavý dům 4+1 v Dolní Lutyni - REZERVACE Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE

Rodinný dům 5+1 v Rychvaldě - REZERVACE

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Domy  
Velikost: užitná plocha 140 m2  
CENA: 0 Kč  

Rodinný dům 5+1 v Rychvaldě - REZERVACE

Podrobné informace

Dovolujeme si nabídnout velmi hezký rodinný dům 5+1 + hospodářská budova s garáží a výměnkem 1+1 ve velmi žádané lokalitě na rozhraní Rychvaldu a Orlové - Zátíší na ul. Luční. Dům patří k nadprůměrně udržovaným stavbám a nabízí novým majitelům možnost pohodlného bydlení bez nutnosti dalších investic. Jako příklad možno uvést elektřinu, která je již vedená v mědi, či foukanou izolaci oplechované střechy. Dům je umístěn na pozemku o celkové výměře 2991 m2 a skýtá dostatek soukromí a možností relaxace a to i v nedaleké přírodní rezervaci. Dům je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva, kdy kotel je umístěn ve sklepě domu. Příjezd k domu po asfaltové komunikaci. Obrovskou výhodou je poloha domu, která nabízí dostatek soukromí, ale současně i možnost využít výhod blízkosti centra Orlové. Doporučujeme.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 23625   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.