Reality Kometa Reality KOMETA - kompletní realitní služby

Chci koupit   Chci prodat   Chci pronájem   Smluvní partneři

  Kompletní realitní služby

Reality Kometa
kompletní realitní služby

Kompletní realitní služby

Poradíme Vám

Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme.

telefon: 773 207 222
e-mail: rkkometa@rkkometa.cz
 
Naposledy vložené nabídky zobrazit všechny nabídky »  
Komerčně využitelný pozemek v Dětmarovicích Velmi hezký rodinný dům 5+1 ve Vratimově REZERVOVÁNO Stavební pozemek 1705 m2 v Třinci - Guty Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Pronájem komerčních prostor v centru Ostravy Poruby Nabídka bytu 2+1 v centru orlové - rezervace Nabídka garsonky v osobním vlastnictví v Ostravě Skvělá nabídka rodinného domu v Rychvaldě -REZERVACE Zajímavý dům 4+1 v Dolní Lutyni - REZERVACE Velmi hezký byt 3+1 na ul. Výškovická v Ostravě REZERVACE

Perfektní stavební parcela Horní Tošanovice 1600 -3400 m2

Základní informace

Kód položky:  
Kategorie: Pozemky  
Velikost: není uvedena  
CENA: 450 Kč  

Tel.: Mgr. Petr Bogár, 773 207 222

Perfektní stavební parcela Horní Tošanovice 1600 -3400 m2

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji stavební parcelu, nebo parcely - dle požadované výměry možno dělit. Celková výměra pozemku je 3412 m2. Stavební parcely se nacházejí ve velmi klidné části obce Horní Tošanovice. Na hranici jsou vedeny inženýrské sítě: obecní vodovod a elektřina. Lokalita okolo pozemku je přímo ideální, svádí k procházkám po okolí a nabízí krásný výhled na velmi blízké pohoří Beskyd. Kousek od pozemku se nachází obecní sportovní a zábavní areál - dětské hřiště je volně přístupné. Zadní hranici pozemku tvoří vzrostlé stromy, zajišťující dostatek soukromý a případného stínu v parném létě. Předělem mezi dalšími pozemky je i malý potůček. K pozemkům je nyní vybudovaná samostatná příjezdová cesta, vše kvalitně provedeno stavební firmou. Parcely jsou ideálně rovné, nestavební část parcely (u břehu potůčku) mírně nakloněná směrem k potůčku. Cena parcely je 450 Kč za m2. Příjezdová cesta je napojena na obecní udržovanou asfaltovou komunikaci. Dostupnost na dálnici cca 1,5 km. Vlak cca 1 km, autobus 1 km. Doporučujeme prohlídku, jedná se o jedno z nejlepších míst v okolí!

Fotogalerie

  

Kontaktujte nás

Jméno:   Příjmení:
e-mail:   Telefon:
Váš dotaz:
 
kontrolní text : 61362   kontrola :    

O nás | Mapa webu | Kontakty Úvod | Nahoru

Reality Kometa - kompletní realitní služby
Úvod a novinky | O nás | Nabídka služeb | Poradna | Kariéra | Kde nás najdete | Napište nám | Kontakty
Volejte +420 773 207 222
Byty » Domy » Pozemky » Rekreační » Komerční » Novostavby »

© 2018 B7 design & Infocity hosting Realitní kancelář si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Realitní kancelář nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací na těchto stránkách. Informace o nemovitostech mají pouze informativní charakter.